U bent hier: Home / Atoombommen verpulverde torens Twin Towers

Atoombommen verpulverde torens Twin Towers

by J.L. de Kreek — last modified 26-09-2018 06:00
Opgeslagen onder:

De gebouwen van de Twin Towers zijn verpulverd door de explosie van één of meerdere atoombommen onder de gebouwen. De gesmolten rotsformaties die passen bij ondergrondse atoomexplosies zijn gevonden. Ook zijn die stoffen gevonden die karakteristiek zijn voor atoomexplosies. De zogenaamde ‘complotdenkers’ hebben al die jaren gewoon gelijk. Grote hoeveelheden harde informatie is te vinden op internet waaruit blijkt dat de aanslagen niet zijn bewerkstelligd door Moslim terroristen.

Meest waarschijnlijke daders zijn (rechts)personen die profiteren van de aanslagen. Zij zien die aanslagen als de ‘rapture’. Tot deze groep profiteurs behoort in ieder geval Geert Wilders die zijn film FITNA opent met die aanslagen, Moslims de schuld gevend. Geert Wilders kan gezien zijn opleiding uit zichzelf zien en begrijpen dat aluminium vliegtuigen niet door stalen gebouwen kunnen vliegen, en dat er meer energie geweest moet zijn om de gebouwen te verpulveren dan de vliegtuigen volgeladen met kerkzone bezaten. Het is ook voor Geert Wilders op een bierviltje uit te rekenen dat de impuls van de vliegtuigen te klein is, en bovendien horizontaal, om de gebouwen verticaal met de valsnelheid in het eigen fundament te laten verdwijnen.

De gebouwen opgegaan in stof. De Verenigde Staten van Amerika zijn 11 september 2001 gekaapt door een Mogendheid die de aanslagen heeft bewerkstelligd, de Amerikaanse regering overtuigend dat Bin Laden schuldig is en oorlog in Afghanistan, Irak, Syrië, Libië, Afrika en Oekraïne noodzakelijk om Amerika te verdedigen tegen internationale terroristen die de Amerikanen en hun cultuur haten. Deze mogendheid is meest waarschijnlijk ook de mogendheid die symbiotisch samenwerkend met journalisten en hun media, de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust heeft bewerkstelligd. Dat is af te lijden van Geert Wilders, zijn helden en hun diepzieke holocaustbedrog.

Share |