Donald Trump heeft gelijk
Omdat journalisten kennelijk zijn opgeleid om de waarheid te liegen in het belang van internationaal terrorisme en georganiseerde misdaad weet de gewone burger niet wat de feiten zijn. Feit is dat 80 tot 90 % van de journalisten beroepsleugenaars zijn. De Mainstream media is voor het overgrote deel zuiver ‘fake news’. Donald Trump heeft gelijk. Iedereen kan dat zelf weten door een beetje te zoeken op internet en zelf de betrouwbaarheid van bronnen te wegen.
Onderbuikgevoel speelt een relevante rol omdat niet iedereen theoretisch is onderwezen of de mechanica achter de feiten begrijpt. Meeste mensen voelen zelf aan dat gewone aluminium Boeing vliegtuigen ook al zijn het de grootste en snelste vliegtuigen van Boeing nooit dwars door de stalen torens van de Twin Towers kunnen vliegen. Technisch absoluut onmogelijk. Er bestaat geen enkele kans dat de torens van de Twin Towers door de vliegtuigen zijn ingestort. Alles wat de Mainstream media daarover publiceert is terroristisch gemotiveerde bullshit.
Journalistiek en terrorisme hebben álles met elkaar te maken. Meeste mensen weten dit niet omdat journalisten in hun media de waarheid en feiten beroepshalve of uit gewoonte liegen. Binnenkort zijn de aanslagen in de Verenigde Staten van Amerika 17 jaar geleden en nog altijd schsijft journalist Chris K. van het AD zijn natte scheten over personen die een andere mening erop nahouden dan zijn leugenpers. Chris K. is slechts een voorbeeld. Van bijna elke journalist is voldoende concreet bewijs beschikbaar waaruit blijkt dat betrokkene sprookjes vertelt.
Te Afghanistan 18 april 2008 zijn Mark Schouwink en Dennis van Uhm vermoord met een op afstand door doelbewuste uitlokking van Geert Wilders en/of GeenStijl ontstoken bermbom. Twee andere militairen zijn zwaargewond geraakt. Het is nog niet gelukt de verantwoordelijken te laten vervolgen voor hun misdrijven omdat de Rechtspraak terrorisme gerelateerd wordt bedreigd en bedrogen door de vrienden van Geert Wilders en de Telegraaf Media Groep die eigenaar is van GeenStijl en de Telegraaf, waarover Chris K. van het AD hardop zwijgt, om de schuldigen ongemoeid te laten.
Dit is een oude vriendschap die teruggaat tot in ieder geval 1922 toen de Telegraaf in het Concertgebouw te Amsterdam tijdens een bijeenkomst waarbij de gedrukte plannen voor de Holocaust werden verspreid, toetrad tot de harde kern van de kwartiermakers van de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust. Het creatieve brein van de Holocaust blijkt de Oostenrijk journalist te zijn waarover de Nederlandse journalistiek inclusief Chris K. van het AD hardop zwijgt. Deze journalist is held van Geert Wilders.
De aanslagen in de VS 11 september 2001 zijn onderdeel van de complete realisatie van de doelstellingen van deze held van Geert Wilders waarover journalist Chris K. van het AD doelbewust zwijgt omdat hij een prominente journalist was die ook door journalist Esther V. van het NIW op een voetstuk wordt geplaatst. Het collectief aan journalisten van de leugenpers bewerkstelligt terrorisme gerelateerd ‘regime change’ waar ook ter wereld. In Nederland bestaat die verandering er mede uit dat onder goedkeurend toezicht van journalist Chris K. van het AD de Gestapo is voortgezet door de Nederlandse Kinderbescherming.