Israël saboteert de rechtsstaat
Vooral voor de journalisten Wierd Duk van de Telegraaf en Maarten Keulemans van de Volkskrant is het relatief makkelijk te zien en begrijpen dat Israël de rechtsstaat ondermijnt, lokaal en internationaal. En dat het zit achter de Holocaust en meerdere grotere en kleinere Holocausten begaat ten einde het Joodse volk compleet uit te roeien en bezit te nemen van Jeruzalem. Het zionisme is geworteld in de christenheid. Vervolgens is de Oostenrijkse journalist Theodor Herzl ermee aan de gang gegaan en is hij te Basel 1897 de oprichter van de organisatie wat statelijk acterend de Endlösung en de Holocaust heeft bewerkstelligd. Adolf Hitler was een zionist. Adolf Eichmann was een zionist. Feder was een zionist De zionisten staan aan de basis van het oplaaiend antisemitisme in West- en Oost-Europa na de Franse Revolutie.
Het wereldhuis van de familie Rothschild is vanaf de eerste idee bij journalist Theodor Herzl op de hoogte geweest van de plannen voor zelfverrijking en oppermacht die de zionist in gedachte had voor zijn patroon. Het staat allemaal geschreven en gedrukt in de authentieke dagboeken van journalist Theodor Herzl en in de authentieke protocollen van de zionistische congressen. Originele documenten die altijd openbaar zijn geweest en fundamenteel zijn om het antisemitisme, de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust goed te begrijpen. Juist journalisten en historici liegen de geschiedenis in het belang van de terroristische organisatie die erachter zit en is opgericht te Basel 1897 door journalist Theodor Herzl. Zijn opvolger, journalist Ze'ev Jabotinsky, liet zijn paramilitaire militie al in 1933 kamperen op het terrein waar later Auschwitz verrees. De zionisten zitten achter de Holocaust. Het blijkt dermate evident uit de archieven der zionisten dat het een misdaad is zoals journalisten en historici in het algemeen en Wierd Duk en Maarten Keulemans in het bijzonder, daarmee omgaan.
Waarom nu juist zij? Omdat deze professionele door de rechtspraak geaccrediteerde journalisten tevens historici zijn die inmiddels ermee bekend moeten zijn dat in ieder geval één persoon in Nederland in het Nederlands op www.holocaustles.nl de feiten uit de doeken doet, én dat de zionisten onrechtmatig strijden tegen de maker met Joodse achtergrond die door journalisten en historici is voorgelogen in het onderwijs over de Holocaust. De zionisten jagen al meer dan 127 jaar op de Joden hen met bruut geweld bedreigend en de mondsnoerend. Journalisten zijn de gewillige beulen die ziende blind en horende doof de zionisten overal en nergens op een voetstuk plaatsen. Dat iedereen overal Israëlische vlaggen ziet wapperen komt omdat Israël, Palestina én de wereld bezet om alles naar de hand te zetten. De zionisten zijn op kruistocht en willen de zogenoemd derde tempel bouwen op de plek waar nu de Haram en de Al-Aqsa staan. De zionisten beweren dat het een Joodse tempel is terwijl het als kathedraal imponeert. Het meer dan 200 jaar oude verbond tussen het Vaticaan, industriëlen en de journalistiek en media, waarbij een hardnekkige leugencultuur wordt gehandhaafd, en zelfs bedrog wordt gepleegd in verband met de dood van Jezus Christus, is de blauwdruk voor de lauwe poep vandaag de dag die journalisten praten de hele tijd.
Al die oorlogen en aanslagen en crisissen worden achter de schermen bewerkstelligd door personen die geloven dat in de Bijbel staat dat Jezus Christus is overleden en zelfs dat de Joden daaraan schuldig zijn. Dat zijn figuren die aannemen wat anderen zeggen op basis van een autoriteit. De kerk zegt het dus het is waar. In de Bijbel -het Woord- staat niet dat Jezus is gestorven. In de Bijbel staat juist dat Jezus Christus de kruisiging heeft overleefd en dat hij heeft aangekondigd dat hij het zou overleven verwijzend naar Jona. Vroeger -nog niet zo lang geleden- konden alleen journalisten en opiniemakers lezen en begrepen de meeste mensen niet wat werd gepubliceerd in de kranten en magazines. Tegenwoordig met internet zijn bijna alle relevante publicaties van de laatste 200 jaar of meer terug te vinden vanaf de f*cking bank en nog altijd pretendeert journalist Maarten Keulemans dat hij prijzen verdient en dat zijn werk deugt. De Nederlandse Vereniging van Journalisten is een beroepsgroep van professionele oplichters die zich hooghartig erop voorstaan dat juist zij zijn geaccrediteerd om verslag te doen van rechtszaken, en veinzen onafhankelijk te zijn.
In dit verband kan en mag journalist Chris Klomp niet worden vergeten, misschien wel de meest agressieve journalist van Nederland. Hij die na een weekje whiskey slempen met zijn vader in Ierland weer in Nederland de orde komt verstoren met zijn luts. De Endlosung, de Holocaust, antisemitisme, aanslagen op Joden in Irak, de moord op Jacob Israël de Haan, de aanslag op het King David Hotel, de genocide in Gaza, de aanslag in Afghanistan 18 april 2008 waarbij Nederlandse en NAVO-militairen zijn gesneuveld en zwaargewond geraakt, en zeer waarschijnlijk ook gewoon 9/11, corona, MH17 en de oorlog in Oekraïne is allemaal het werk van zionisten. Marx was een zionist ‘avant la lettre’. Hij bezat duidelijk een antisemitische ondertoon; en das Kapital is bedoeld om mensen semi intellectueel in de war te brengen en heeft bijgedragen aan de latere strijd tegen de Joden die de zionisten in Duitsland bewerkstelligde met de door de zionisten geaccrediteerde antisemieten in het bestuur. De zionisten infiltreren niet alleen in 2025 overheden en organisaties en de media, dat was al in 1895 toen journalist Theodor Herzl zijn idee voor de Holocaust in zijn dagboeken noteerde te Parijs juni van dat jaar zittend aan zijn bureautje in zijn hotel.
Der Ewige Juden, Mauschel, Endlösung, Holocaust, treinen, veewagons, deportaties, getto’s, werkkampen, slavenarbeid, liegen, dreigen met geweld, schieten op Joden, Joden de mondsnoeren, samenspannen met antisemieten, zijn allemaal concepten uit het brein van journalist Theodor Herzl die alles heeft opgeschreven in zijn dagboeken zodat het zionisme één kant opgaat: de vernietiging van het Jodendom. Er is helemaal niks Joods aan het zionisme. Zionist is het meest anti-Joodse wat iemand kan zijn. De zionisten stelen de Joodse identiteit. Israël is het exclusieve door Gd gegeven woordmerk van het Joodse volk bedoeld om de Joodse mensen te onderscheiden. Het volk Israël staat voor bepaalde normen en waarden die heilig zijn. Niet alleen de Tien Geboden. Ook de Drie Eden. Aard- en nagelvast met de Joodse cultuur en traditie verbonden en met voeten getreden door de zionisten en hun handlangers in de journalistiek en media. Israël of enige andere Joods-identificerende staat heeft geen enkel bestaansrecht.
Permalinks
- Permalink to this version
- 4a0d4df5911b4fd28b85a0c10c0e5241
- Permalink to latest version
- V0NGYEKTW8